Skip to content

BIČIULIŲ TERASOS spaudoje

Žurnalas „Investuok" 2024 kovas

Naujas lyderis nuosavų namų segmente: Pilaitė ir Pavilnys nukarūnuoti

Pastaruosius porą metų Vilniaus nuosavų namų segmente pastebimi ryškūs pokyčiai – Pilaitė ir Pavilnys nebėra populiariausi mikrorajonai. Jie lyderio poziciją užleido pietinei Vilniaus daliai, t. y. Trakų Vokės, Vaidotų apylinkėms. 2022 ir 2023 m. čia buvo sudaryta apie trečdalis visų nuosavų namų ir kotedžų sandorių Vilniaus mieste. O Pilaitėje ir Pavilnyje pastebimai mažėjo ir pardavimų apimtys, ir dalis nuo visų sandorių mieste.

Analizuojant nuosavų namų ir kotedžų sandorius matyti, kad minėtoje pietinėje Vilniaus dalyje itin daug naujos statybos sandorių. Senos statybos sandorių beveik nėra. Galima daryti išvadą, kad pietinė Vilniaus miesto dalis namų ir kotedžų segmente lyderio pozicijas įgavo dėl to, kad čia prasidėjo itin aktyvi plėtra. Plačiau skaitykite INVESTUOK straipsnyje ↓

Žurnalas „Investuok" 2024 vasaris

11 priežasčių, kodėl verta patiems organizuotis namo statybą

Priėmusiems sprendimą apsigyventi nuosavame name kyla nemažai klausimų. Vienas iš pirmųjų: ar pirkti pastatytą namą, ar jo statybas organizuoti pačiam įsigytame sklype? Jei ieškome sklypo: ar jį pirkti laukuose, ar vystomame kvartale, kur įrengiamos visos komunikacijos ir kiti patogumai, buriama bendruomenė? Ieškome atsakymų į šiuos ir kitus klausimus.

Žurnalas „Investuok" 2023 Rugsėjis

Kodėl štilis NT rinkoje – puikus metas pirkti sklypą namo statybai

Investuotojai ir žurnalo „Investuok“ skaitytojai puikiai žino posakį, kad investuoti ir pirkti vertybinius popierius reikia, kai to daugelis bijo. Šiuo metu tokia unikali situacija susiklostė nekilnojamojo turto (NT) rinkoje. NT specialistai tikina, kad atsižvelgiant į sklypų pasiūlą ir paklausą šis laikotarpis palankus pirkėjams – atėjo geras metas įsigyti sklypą tiems, kurie planuoja statytis namą.